Nowo mianowani nauczyciele

Na zdjęciu stojący ludzie fot. Jacek Kachel Wydział Prasowy UM w BB

W sali sesyjnej Ratusza w Bielsku-Białej 56 nauczycieli złożyło ślubowanie i odebrało akty mianowania z rąk zastępcy prezydenta Piotra Kuci i dyrektora delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach Tomasza Kowalika. 


2 września 56 nowo mianowanych nauczycieli odebrało akty mianowania. Zanim je odebrali, złożyli uroczyste ślubowanie słowami: Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju, osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.


Zastępca prezydenta Piotr Kucia zwracając się do nauczycieli zwracał uwagę, że praca nauczyciela to niełatwa misja, życzył nowo mianowanym jak najlepszych wyników w kształceniu młodzieży i zachęcał do zdobywania kolejnych szczebli awansu zawodowego. Dyrektor delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach Tomasz Kowalik podkreślał rolę nauczycieli w kształtowaniu młodych ludzi - ze szczególnym uwzględnieniem pierwszych nauczycieli jakimi są rodzice. 


JacK  

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie