Make It Count

grafika projektu

Chcesz zacząć organizować swój czas, ale nie wiesz, jak to zrobić? Brakuje ci perspektyw na przyszłość? Nastolatki z bielskiego Medyka przychodzą z pomocą. W ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii dziewczęta realizują projekt m.in. o planowaniu i zarządzaniu sobą w czasie.

Justyna Pisarek, Amelia Konior, Laura Eisenman oraz Maja Niemczyk są uczennicami VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Hanny Chrzanowskiej w Bielsku-Białej. Wspólnie postanowiły pomóc swoim rówieśnikom i za pomocą projektu Make It Count działają w mediach społecznościowych publikując wskazówki dotyczące zarządzania sobą w czasie oraz planowania przyszłości zawodowej.

Inicjatywa dzieli się na dwie części

Make It Craft to część projektu, w ramach której dziewczęta uczą organizacji czasu oraz dzielą się pomysłami na planer dostosowany do potrzeb. Chcą w ten sposób uświadomić, że planowanie wcale nie jest takie trudne, a może być nawet przyjemne.

W dzisiejszych czasach wielu młodych ludzi ma problem z rozplanowaniem swojej kariery zawodowej, co w efekcie kończy się brakiem perspektyw na przyszłość. Dlatego druga część projektu - Make It Future - daje możliwość odnalezienia swojej ścieżki zawodowej poprzez odkrycie preferencji zawodowych.

Szczegóły projektu realizowanego pod patronatem Młodzieżowej Rady Miasta Bielska-Białej można znaleźć na portalach społecznościowych:

Instagram: @makeitcount.zwzt
https://www.instagram.com/makeitcount.zwzt/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
YouTube: @makeitcount_zwzt
https://www.youtube.com/channel/UCfHuJtkRyRUBzQwFfTc6Kew
Facebook: Make It Count.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=106151092326957&set=a.105063659102367
TikTok: @makeitcount.zwzt
https://www.tiktok.com/@makeitcount.zwzt?lang=pl-PL

oprac. ek