I co ja mam teraz zrobić?

baner

Na premierę swojego nowego wydawnictwa zaprasza redakcjaBB. 22 lipca o godzinie 14.30 w Punkcie 11 przy ul. 11 Listopada 24 młodzi twórcy zaprezentują e-book I co ja mam teraz zrobić?

E-book jest minikompendium wiedzy o najczęściej wybieranych ścieżkach rozwoju: studiach, pracy, wolontariacie czy gap year - to termin, który odnosi się do okresu pomiędzy etapami życia, najbardziej popularny jest gap year w trakcie studiów, przed ich podjęciem lub po ich skończeniu. W e-booku młodzi ludzie z redakcjiBB chcą pokazać różne perspektywy oraz możliwości, jakie czekają absolwentów i absolwentki szkół średnich.

Z okazji premiery w Punkcie 11 odbędzie się również szereg spotkań, m.in. z Elżbietą Pikanią – kreatorką kariery, Anią Smolarek - aktywistką, edukatorką i mentorką Dyskusyjnego Klubu Filmowego Watch Docs oraz Anią Chęć - edukatorką, aktywistką, przedsiębiorczynią i mentorką wolontariatu.

W ramach wydarzenia zaplanowane jest również podsumowanie projektu Mocne Strony Młodych oraz kampanii społecznej Przystanek: Zwierz.

Całość odbędzie się w Punkcie 11 przy ul. 11 Listopada 24, który dzięki uprzejmości Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej został udostępniony redakcjiBB przedpremierowo. Premiera e-booka jest świetną okazją, aby zobaczyć obiekt przed otwarciem.

Wszystkie działania w ramach wydarzenia odbywają się przy wsparciu ze strony Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz są realizowane w ramach projektu Mocne Strony Młodych z dotacji Programu Aktywni Obywatele – Funduszu Krajowego finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

oprac. ek