Czerwcowi jubilaci

Na zdjęciu jubilacji Jolanta i Witold Nawroccy,fot. Anna Bielak

Kolejne pary świętujące jubileusze małżeńskie odebrały gratulacje, życzenia, medale i dyplomy z okazji 50 wspólnie przeżytych lat. Ze względu na pandemię pary odbierały gratulacje indywidualnie 2 czerwca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej.

Tym razem z okazji jubileuszu pół wieku małżeństwa w USC gościli - Urszula i Jan Gawłowie, Krystyna i Henryk Górowiczowie, Lidia i Ryszard Herzykowie, Władysława i Piotr Hołowaczowie, Maria i Józef Jakubcowie, Wanda i Jan Jachniccy, Julia i Stanisław Kaczmarczykowie, Maria i Marian Konieczni, Teresa i Stanisław Krzemieniowie, Jolanta i Witold Nawroccy, Wiesława i Jerzy Rozmusowie, Stanisława i Stanisław Śliwowie, Anna i Jan Targońscy oraz Marianna i Andrzej Wandzlowie. Z kolei 60-lecie wspólnego pożycia świętowali - Marianna i Krzysztof Czernkowie, Barbara i Tadeusz Faberowie, Irena i Jan Marczakowie, Teresa i Kazimierz Wolińscy. Państwo Urszula i Zbigniew Mordarscy odebrali gratulacje za 65 lat wspólnego życia, a Natalia i Mieczysław Wandzlowie za wspólnych 70 lat. Wszystkim serdecznie gratulujemy.  

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada do końca listopada 2021 r., mogą zgłaszać ten fakt do Urzędu Stanu Cywilnego. Jubileusz można zgłosić osobiście lub telefonicznie pod nr 33 4701213, 33 4701211. Zgłoszenie umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

JacK