Walentynki za wsparcie WOŚP

baner 32. finału WOŚP materiały organizatora

 

Kolej Linowa Szyndzielnia wspiera 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak? Wystawiając na Allegro możliwość wylicytowania romantycznej podróży kolejką na Szyndzielnię i kolacji w Restauracji Dębowa.

Link do oferty: https://allegro.pl/oferta/romantyczna-podroz-kolejka-na-szyndzielnie-i-kolacja-w-restauracji-debowa-15048818663.

Romantyczna podróż kolejką na Szyndzielnię i kolacja w Restauracji Dębowa to wyjątkowy i nietuzinkowy pomysł na świętowanie zbliżającego się Dnia Zakochanych. W ofercie jest bukiet kwiatów, przejazd góra-dół dla dwóch osób wyjątkowym wagonikiem VIP, wejście na wieżę widokową z widokiem na panoramę Bielska-Białej, Beskidu Śląskiego i Małego, Babiej Góry, Pilska i Tatr, zwiedzanie maszynowni dolnej stacji kolejki i romantyczna kolacja dla dwojga w Restauracji Dębowa w Bielsku-Białej.

Z tej okazji restauracja przygotuje wyjątkowe menu dla niej i dla niego. Będą ostryga z granitą ogórkowo-limonkową i ostryga Rockefelera; tatar z podwędzanej polędwicy ze smażonym żółtkiem, truflą i szczypiorkiem; ossobuco alla milanese na szafranowym risotto ze szparagami; ravioli z krewetkami i ricottą w sosie winnym z pomidorkami cherry; halibut z grillowanymi szparagami w sosie kawiorowym i sufletem serowym. A na deser dla niego tartaletka z ganche z orzechami laskowymi i chantily beileys, kruszonką kawową oraz gałką lodów pistacjowych, a dla niej ptyś z kremem malibu z sosem mango i salsą z ananasa.

Romantyczna podróż i kolacja mogą być zrealizowane w terminie 9, 10, 11 lub 14 lutego 2024 - dokładna data i godzina zostanie ustalona ze zwycięzcą licytacji. Istnieje możliwość dostosowania innego terminu, jednak wtedy Restauracja Dębowa oferuje menu ze swojej standardowej karty.

oprac. ek

Wagonik kolejki linowej na Szyndzielnię

 

plakat

 

wagonik VIP w środku
Wagonik VIP
Restauracja Dębowa
Restauracja Dębowa, fot. materiały organizatora