Turniej piłki ręcznej

Na zdjęciu plakat fot. organizator

Kolejny turniej propagujący rozgrywki piłki ręcznej, popularnie zwanej szczypiorniakiem, odbędzie się 5i 6 grudnia w Bielsku-Białej. Uwaga: zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane są jeszcze tylko dzisiaj. 


Klub Sportowy Szczypiorniak oraz miasto Bielsko-Biała organizują II Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego - edycję mikołajkową. Mecze odbywać się będą z podziałem na grupy wiekowe 5 grudnia w godz. 8.00-14.00 i 6 grudnia 8.00-13.00 w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 32 im. Jana III Sobieskiego. Pierwszego dnia zmierzą się klasy 4-6, drugiego klasy 7-8 w podziale na dziewczęta i chłopców. 

- Z doświadczenia wiemy, że turniej piłki ręcznej jest doskonałym miejscem do integracji międzyszkolnej, zawiązania znajomości z innymi zawodnikami, poczucia zdrowej rywalizacji sportowej, zmierzenia swoich umiejętności i przede wszystkim poprowadzenia znakomitej gry fair play i wygraniu Pucharu Prezydenta Bielska-Białej – przekonują organizatorzy turnieju, zapraszając wszystkie bielskie szkoły podstawowe.

Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: info@szczypiorniakbielsko.pl lub kontaktować się drogą telefoniczną, tel. 726 260 260.

opr. JacK 
 

Na zdjęciu plakat