Szusuj z Reksiem

plakat z Reksiem na nartach

Zapisy on-line na 11. Narciarski Puchar Reksia powoli dobiegają końca. Już tylko do 30 stycznia chętni mogą wpisać się na listę startową zawodów przy pomocy portalu www.pucharreksia.pl.

- Ze względów organizacyjnych nie jesteśmy w stanie przedłużyć zapisów właśnie tą drogą. Dla tych wszystkich, którzy zdecydują się na udział w Pucharze Reksia w ostatniej chwili, będzie możliwość wpisania się na listę startową jeszcze 4 lutego w godzinach 16.00-19.00 w Gemini Park podczas wydawania numerów startowych oraz w dniu zawodów w godzinach 7.30-8.30. Oczywiście pod warunkiem wolnych miejsc - mówi rzecznik prasowy Pucharu Reksia Agnieszka Ściera-Pytel. - Jesteśmy też optymistami, jak chodzi o pogodę. Na tę chwilę nie przewidujemy zmiany miejsca rozgrywania zawodów, choć oczywiście i taką ewentualność bierzemy pod uwagę. Stokiem zapasowym tak, jak w poprzednich latach, jest Stok Siglany w Wiśle.

11. Narciarski Puchar Reksia zostanie rozegrany na dwóch trasach, krótszej dla młodszych narciarzy, dłuższej dla bardziej zaawansowanych. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają atrakcyjne pakiety startowe, a w nich kamizelkę z numerem startowym, kubek, pamiątkowy medal oraz upominki od sponsorów. W dniu zawodów będzie też na nich czekał gorący i słodki poczęstunek. Poza zawodami, będą zabawy na śniegu, animacje i gry z nagrodami. Na najlepszych w swoich kategoriach wiekowych czekają puchary oraz wartościowe nagrody.

Tegoroczny Puchar rozgrywany jest pod patronatem prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego oraz prezeski Fundacji Reksia Heleny Filek-Marszałek. Honorowym patronatem zmagania młodych narciarzy objął Minister Sportu i Turystyki. Po raz pierwszy w jedenastoletniej historii Pucharu Reksia patronat nad wydarzeniem sprawuje Polski Związek Narciarski.

źródło: materiały organizatora

oprac. ek

plakat

 

platakat