Piknik on-line

plakat

9. Piknik Rodzinny z Nadzieją odbędzie się 6 grudnia o godz. 15.00 w formule on-line. W programie imprezy znajdą się - spektakl dla dzieci, konkury, fireshow i pokaz laserów. Oprawę muzyczną przygotuje dziecięco-młodzieżowy Teatr Muzyczny Protalent.

Przez osiem lat Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień w Bielsku-Białej Piknikiem Rodzinnym z Nadzieją rozpoczynała lub kończyła wakacje. W tym roku, dbając o bezpieczeństwo, przełożyła termin wydarzenia na grudzień, ale i ten okazał się zbyt wczesny. Jednak mimo przeciwności piknik się odbędzie – uczestnicy spotkają się on-line.

Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę, nie zabraknie przedstawienia familijnego Teatru Maska Zimowa afera – ktoś porwał renifera!, mikołajkowego fireshow w wykonaniu teatru ognia Inferis, koncertu, pokazu laserów czy konkursu wiedzy o Piknikach Rodzinnych z Nadzieją.

Zaplanowano również rozdanie nagród w konkursie plastycznym Podaruj kartkę świąteczną. Na kartki fundacja czeka do 30 listopada br. Już teraz organizatorzy konkursu informują, że wpłynęła do nich rekordowa liczba prac. Wszystkie konkursowe kartki świąteczne zostaną przekazane do Domów Pomocy Społecznej w mieście i okolicach.

Transmisja z pikniku będzie dostępna 6 grudnia br. od godz. 15.00 na Facebooku Piknik Rodzinny z Nadzieją: https://www.facebook.com/piknikznadzieja

Piknik jest dofinansowany z budżetu miasta.

oprac. ek