Noc świętojańska na Szyndzielni

plakat

Wyjątkowa noc w wyjątkowym miejscu. O czym mowa? O nocy świętojańskiej na Szyndzielni. Już 22 czerwca Kolej Linowa Szyndzielnia będzie kursować aż do północy, umożliwiając magiczną podróż do atrakcji przygotowanych na górze i niezapomnianych widoków na Bielsko-Białą.

Wydarzenia nocy świętojańskiej zaplanowano przy górnej stacji kolejki. Ta malownicza lokalizacja będzie stanowiła idealne tło dla spotkania. Podczas nocy świętojańskiej na Szyndzielni będzie można wziąć udział w wielu atrakcjach.

O 17.00 zabawę zacznie gra terenowa z nagrodami Poszukiwanie kwiatu paproci. Aby wziąć w niej udział, trzeba będzie się zapisać, ale szczegóły przekażemy wkrótce. Później odbędą się warsztaty plecenia wianków, pokazy pierwszej pomocy, prezentacja pojazdów i ścianka wspinaczkowa grupy beskidzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Będzie też strefa aktywności Decathlon i stoisko edukacyjne Nadleśnictwa Bielsko.

Przy schronisku PTTK na Szyndzielni od 18.00 będzie płonęło ognisko. Można przynieść swój prowiant i upiec kiełbaski; schronisko będzie też sprzedawało stosowne ogniskowe pakiety.
O 20.00 przy górnej stacji kolejki wystąpi zespół CudaWianki akustycznie, a o 21.30 Teatr Ognia Inferis.

Ostatni zjazd kolejką o godzinie 24.00.