Gdzie jest Szpieg?

Na zdjęciu prezydent miasta Jarosław Klimaszewski przy jednym z punktów gry miejskiej Na zdjęciu prezydent miasta Jarosław Klimaszewski przy jednym z punktów gry miejskiej, fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Po niemal roku przebywania w ratuszowym areszcie, Szpieg Don Miguel uciekł z celi i znów grasuje w Bielsku-Białej! Istnieje podejrzenie, że będzie próbował dokończyć misję sprzed roku, a następnie powrócić do Krainy Deszczowców. Nie można do tego dopuścić! Dlatego apel do wszystkich o pomoc w pojmaniu uciekiniera. Tak brzmi zachęta do udziału 1 czerwca w kolejnej edycji gry terenowej w Bielsku-Białej pod hasłem Gdzie jest Szpieg?

Odnalezienie Don Miguela to zadanie dla najwytrwalszych detektywów, dlatego należy połączyć wszystkie siły i wyruszyć wspólnie na jego poszukiwanie właśnie 1 czerwca.
By odpowiedzieć na pytanie: Gdzie jest Szpieg?, detektyw musi odwiedzić wszystkie miejsca, w których Don Miguel ukrył zagadki i tajne szyfry. Są one w posiadaniu postaci znajdujących się na Szlaku Bajkowe Bielsko-Biała oraz w dwóch tajemniczych, nowych lokalizacjach. Trzeba odwiedzić wszystkie te miejsca, zebrać pieczątki i rozwiązać zagadki, a powstanie hasło, które zaprowadzi do kryjówki Szpiega.

Aby zmierzyć się z tym wyzwaniem, wraz z całą rodziną należy przybyć 1 czerwca między godziną 16.00 a 19.00 do Ratusza przy pl. Ratuszowym 1, gdzie czekać będą zasady gry i karty uczestnika, niezbędne do wzięcia udziału w zabawie. Ostatni uczestnicy muszą dotrzeć na metę przed godziną 20.00.

Dla dzielnych poszukiwaczy Szpiega partner zabawy, Galeria Sfera, przygotowała słodkie niespodzianki, vouchery na lody do lodziarni.

Udział w grze nie wymaga wcześniejszych zapisów, a zabawa jest zupełnie bezpłatna.

 

plakat