Skorzystajmy z ferii

Dzieci na łyżwach fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Na półmetku są ferie zimowe w naszym regionie. Jeszcze do 11 lutego warto skorzystać z bogatej oferty sportowo-rekreacyjnej i kulturalnej, którą przygotowały bielskie instytucje – Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Dom Kultury i placówki mu podległe.

Spośród propozycji przygotowanych przez BBOSiR na zainteresowanych czekają jeszcze: turnieje tenisa stołowego I Grand Prix Miasta Bielska-Białej 2024 i to już w ten weekend; atrakcje na Dębowcu – karnawał na śniegu i zjazd na byle czym, zawody w jeździe na łyżwach, bal przebierańców na lodzie, zawody piłki nożnej i koszykówki.
Szczegółowe informacje: https://www.bbosir.bielsko.pl/wydarzenia/zima-w-miescie-na-sportowo-2024.

W placówkach Miejskiego Domu Kultury podczas ferii zimowych organizowane są jednodniowe warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Dzieci mogą wziąć udział w wybranych przez siebie warsztatach ruchowych lub plastycznych czy muzycznych. Szczegóły: www.mdk.bielsko.pl.
W drugim tygodniu ferii odbędą się jeszcze warsztaty perkusyjne i ceramiczne w Domu Kultury w Kamienicy, walentynkowe w Domu Kultury w Starym Bielsku, warsztaty prozdrowotne w Domu Kultury im. Jacka Lecha i wiele, wiele innych.

r