Złoty medal Jagody Żukowskiej

Na zdjęciu Jagoda Żukowska w Toruniu Złoty medal Jagody Żukowskiej, fot Just Team

Niezwykle udany był miniony weekend dla bielskiego klubu Just Team. Na odbywającej się w Toruniu Halowej Olimpiadzie LDK w niedzielę w w biegu na 60 m zwyciężyła Jagoda Żukowska. Podopieczna trenerki Joanny Justyniak w pięknym stylu, w doskonałym czasie (7,88) pokonała całą czołówkę krajową,  zdobywając złoty medal.

W sobotę w Bytomiu na Mistrzostwach Śląska w biegach przełajowych bezkonkurencyjny na dystansie 4 kilometrów (U18) okazał się Kamil Herzyk. Kolejny medal - tym razem brązowy - na dystansie 2 km (U16) wywalczył Franciszek Czernecki. Obu trenuje trener Kamil Kos.
Nieźle zaprezentowała się też Agnieszka Pastor, która w biegu seniorek na 4 km zajęła 6 miejsce.