Zdrowe smakołyki i kosmetyki

Na zdjęciu ekotargi fot. Biuro Promocji i Wystaw Astra

18-20 listopada w hali pod Dębowcem odbędą się w Bielsku-Białej oczekiwane przez zwolenników zdrowego, ekologicznego  stylu życia 10. Targi Zdrowej Żywności, Stylu życia i Ekorodziny, a także 2. Targi Produktów Konopnych EcoCanna, organizowane przez Biuro Promocji i Wystaw Astra.

Targi dedykowane są tym wszystkim, którzy troszczą się o zdrowie własne i swoich bliskich, dbają o dobrą kondycję i czystość środowiska. W imprezie bierze udział ponad 250 wystawców, a na stoiskach targowych czekać będą na gości - zdrowa żywność producentów polskich w tym rolników lokalnych, a także oryginalne specjały z Litwy, Bułgarii, Węgier, Maroka, Gruzji i Armenii; naturalne produkty lecznicze, terapie dla wzmocnienia  zdrowia i odporności, porady dietetyczne i zdrowotne; produkty dla ekodomu i ekorodziny.

- Będą to trzy wyjątkowe dni targowe, weekend dla zdrowia i urody – zapewnia Barbara Kropka z Biura Promocji i Wystaw Astra. - W perspektywie zbliżających się świąt można skorzystać z okazji do świątecznych zakupów zdrowej żywności i smakołyków na świąteczny stół, a także niebanalnych prezentów świątecznych – dodaje organizatorka targów.

Na targach nie zabraknie także wielu atrakcji, jak: strefa kulinarna - Polska Pełna Smaków – pokazy gotowania potraw kuchni polskiej na żywo, połączone z degustacjami; konferencja Zdrowie w zasięgu ręki, na której można skorzystać z unikalnych wykładów ekspertów i autorytetów z najnowszą wiedzą o tym, jak zadbać o zdrowie i wysoką jakość życia; prelekcje targowe dotyczące interesujących tematów i produktów dostępnych na targach. Będzie można też wziąć udział w inspirujących warsztatach  tematycznych.

W tym samym czasie odbywać się będą Targi Produktów Konopnych Ekocanna. To organizowane po raz drugi, jedyne w Polsce południowej, wydarzenie branżowe, którego celem jest promocja wielostronnych zastosowań, a zwłaszcza cennych dla zdrowia własności produktów konopnych. Dla odwiedzających targi Ekocanna będą wyjątkową okazją, aby poznać, spróbować i nawet zakupić wiele świetnych, prozdrowotnych produktów, takich jak: produkty medyczne, żywnościowe, odzież i tekstylia, a także wyjątkowe kosmetyki produkowane na bazie konopi. 

Targi odbędą się w hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26, czynne będą 18-20 listopada w godz. 10.00-18.00. Bilet wstępu w cenie 10 zł do kupienia bezpośrednio w kasie przed wejściem. Dzieci do lat 14 bezpłatnie pod opieką rodziców. Bezpłatny e-bilet dostępny na stronie www.targibielskie.pl

oprac. wag

 

Na zdjęciu ekotargi

 

Na zdjęciu ekotargi