Żaki rządzą

Na zdjęciu plakat fot. organizator

Gmina Bielsko-Biała, Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Wydział Edukacji i Sportu zapraszają na Halowy Turnieju Piłki Nożnej Żaki rządzą.


3 grudnia 2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Zbigniewa Pietrzykowskiego w Bielsku-Białej odbędzie się pod patronatem prezydenta Jarosława Klimaszewskiego Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaki rządzą.

Uroczyste otwarcie turnieju przewidziano na godzinę 10.50, a rozpoczęcie  rozgrywek o 12.00. 
W turnieju wezmą udział drużyny składające się z dzieci klas I -III (rocznik 2014-2016) reprezentujące szkoły, które zgłoszą swój udział do 24.11.2023 r., wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: zapisy@bbosir.bielsko.pl

Turniej zostanie rozegrany bez podziału na grupy wiekowe i bez podziału na chłopców i dziewczęta.
-Każda szkoła ma możliwość zgłoszenia do turnieju 1 zespołu.
Reprezentacja szkoły składa się z minimum 5 zawodników (4 zawodników + bramkarz), maksymalnie 10 zawodników.
Każdy zespół biorący udział w turnieju powinien mieć opiekuna, który będzie jednocześnie osobą do kontaktu bezpośrednio przed i w czasie trwania turnieju (opiekunem drużyny może być również jeden z rodziców). 
Zawodnicy zgłoszeni do danego zespołu na początku rozgrywek, nie mają prawa przejść do innego zespołu w trakcie trwania turnieju.
Opiekun zespołu powinien przed pierwszym spotkaniem podpisać w biurze zawodów formularz zgłoszeniowy wraz z adnotacją akceptuję regulamin turnieju oraz potwierdzeniem zapoznania się z RODO, a także posiadać imienną listę zawodników.
Każdy zawodnik jest zobowiązany do posiadania pisemnej zgody rodzica na udział w turnieju oraz ważnej legitymacji szkolnej.
Wszystkich zawodników, trenerów i kibiców turnieju obowiązują zasady fair play.
Wszystkie drużyny zobowiązane są posiadać stroje sportowe, zamienne obuwie sportowe (wskazane sportowe obuwie halowe na płaskiej podeszwie).
Zawodnicy grają w koszulkach zapewnionych przez organizatora.
W przypadku powielenia się kolorów koszulek zawodnicy mają obowiązek założyć dodatkowo narzutki w innym kolorze, dostarczone przez organizatora.

oprac. JacK 

Na zdjęciu plakat