Za długoletnie pożycie małżeńskie

Na zdjęciu stoją ludzie fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB

26 par z wieloletnim stażem małżeńskim spotkało się 22 czerwca z prezydentem Bielska-Białej Jarosławem Klimaszewskim. Włodarz miasta złożył im gratulacje i życzenia z okazji okrągłych jubileuszy małżeńskich. Parom świętującym 50 lat wspólnego życia wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.


Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski złożył jubilatom moc gorących życzeń z okazji ich jubileuszu. W imieniu proboszcza parafii Opatrzności Bożej do życzeń dołączył się ks. Krzysztof Strzelczyk. Na galerii sali sesyjnej w uroczystości udział brały rodziny jubilatów.


Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymały pary: Halina i Józef Borakowie, Maria i Zygmunt Chmielarzowie, Janina i Iwo De Abgaro Zachariasiewicz, Krystyna i Andrzej Foxowie, Helena i Tadeusz Galusowie, Ewa i Marian Juźwiakowie, Danuta i Michał Karpińscy, Janina i Ryszard Kizlingowie, Magdalena i Sylwester Kocójowie, Małgorzata i Zdzisław Korzonkiewiczowie, Maria i Bronisław Kubasowie, Maria i Wiesław Łuszczkowie, Elżbieta i Antoni Majewscy, Bogna Horeczy-Maik i Reginald Maik, Sabina i Zbigniew Orszulikowie, Jadwiga i Andrzej Ozgowie, Irena i Juliusz Parviowie Halina i Stanisław Pukarowscy, Krystyna i Zbigniew Skowrońscy, Bogumiła i Roman Śmiechurowie, Teresa i Czesław Walaskowie,
60-lecie wspólnego życia świętują - Jolanta i Janusz Gomułkiewiczowie, Janina i Józef Czaudernowie, Anna i Kazimierz Królakowie, Małgorzata i Władysław Korzonkiewiczowie.
Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada w ciągu najbliższego półrocza, mogą zgłaszać ten fakt do Urzędu Stanu Cywilnego. Jubileusz należy zgłosić osobiście w USC. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr 33 47 01 213, 33 47 01 211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.


JacK

Na zdjęciu uroczystość

 

Na zdjęciu uroczystość

 

Na zdjęciu uroczystość