Tony Dobroci dla Brata Alberta

na zdjęciu artyści fot. Ignacy Cembrzyński/facebook Tony Dobroci

Uczestnicy projektu charytatywnego Tony Dobroci 4 stycznia zagrali w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej koncert charytatywny na rzecz Towarzystwa św. Brata Alberta w Bielsku-Białej.

Podczas koncertu wystąpili młodzi utalentowani artyści, studenci akademii muzycznych. Cały dochód z koncertu przeznaczyli na wsparcie osób bezdomnych - podopiecznych bielskiego koła Towarzystwa św. Brata Alberta. Obecny na koncercie prezes koła Towarzystwa św. Brata Alberta w Bielsku- Piotr Ryszka w imieniu podopiecznych podziękował artystom za ich wrażliwość i zaangażowanie.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego.

Tony dobroci to projekt charytatywny, który gromadzi wolontariuszy pragnących szerzyć dobro i pomagać potrzebującym - muzyków z Bielska-Białej i okolic, absolwentów i uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej.

Kolejny koncert charytatywny pod hasłem Tony Dobroci odbędzie się w 13 stycznia o godz. 18.00 w sali koncertowej bielskiej szkoły muzycznej. Muzycy będą grali, żeby zebrać środki na pomoc w leczeniu i rehabilitacji niepełnosprawnego Daniela. Można już rezerwować bezpłatne zaproszenia na ten koncert – rezerwacja@zpsmbielsko.pl.

 

JacK