Śmiałe wyznania na przystankach

Dziewczyna pozuje do zdjęcia w ramce z napisem I love MZK fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Za co kocham MZK? – na to pytanie odpowiadali dziś – 14 lutego - pasażerowie komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej. W zamian za wyznanie tej miłości do kamery otrzymywali duże, czerwone lizaki w kształcie serc i pamiątkowe zdjęcie w walentynkowej ramce.

Na przystankach Dmowskiego Urząd Miejski i Hotel Prezydent w dniu zakochanych odbyła się akcja marketingowa przygotowana przez pracowników Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Pasażerowie wysiadający z zatrzymujących się na przystankach autobusów bardzo chętnie odpowiadali na pytanie: Za co kochają MZK? I wydaje się, że odpowiedzi były bardzo szczere:

- Polecam MZK! Cały czas jeżdżę autobusami – mówiła pani Jadwiga od 50 lat mieszkająca w naszym mieście. – Moja 18-letnia wnusia też jeździ do szkoły autobusami, ma bilet miesięczny i bardzo to sobie chwali – dodała tuż przed wejściem do autobusu nr 2.

- Jeżdżę 2, 28, w zasadzie wszystkimi jeżdżącymi na Wojska Polskiego i w tamte okolice – to moje ulubione numery - deklarowała jedna z pań.

- Kocham MZK, bo jest bardzo punktualne! I jeszcze za sympatycznych kierowców, a moje ulubione numery to 10, 2 oraz 1 – śmiało deklarowała młodziutka uczennica Klaudia.

Wszyscy pasażerowie, którzy odważyli się do kamery wyznać miłość MZK, otrzymywali lizaki w kształcie serc z napisem Dobrego dnia!

ek