Rajd rowerowy na limonkowo

Na zdjęciu Jolanta Kożmin i prezydent w rajdowych koszulkach Prezes Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów Jolanta Koźmin przekazała prezydentowi Jarosławowi Klimaszewskiemu tegoroczny wzór koszulek rajdowych, fot. Jacek Kachel / Wydział Prasowy UMBB

Uwaga miłośnicy jazdy na rowerze, zapisujcie się na 50. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 18 września pod patronatem prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego. 

Trwają jeszcze zapisy na stronie internetowej www.btcbb.pl, a 12 września rozpoczną się zapisy bezpośrednie w siedzibie organizatora rajdu czyli Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów przy ul. Zygmunta Krasińskiego 5. W dniu rajdu będzie można się zapisywać w godz. 8.00-9.30 na placu Ratuszowym.

18 września rowerzyści - w rzucających się w oczy limonkowych koszulkach - wystartują o godzinie 9.30 z placu Ratuszowego i pojadą do Bystrej, gdzie zaplanowano półmetek rajdu. Będą konkursy, gry i zabawy oraz weryfikacja najliczniejszych grup, rodzin, szkół oraz najmłodszych i najstarszych uczestników imprezy. O godz. 12.30 rajd wyruszy w drogę powrotną do Bielska-Białej. Na mecie na terenie pływalni Start w Cygańskim Lesie odbędzie się finał z rozdaniem nagród, loterią, ciepłym posiłkiem oraz grami i zabawami dla najmłodszych.

Opłata startowa: w dniach 12-17 września - 25 zł, w dniu rajdu - 35zł, w ramach opłaty: koszulka, folder okolicznościowy, kupon na ciepły posiłek, ubezpieczenie na czas trwania imprezy. Dokonanie opłaty startowej na 50. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy jest równoznaczne z zapoznaniem i zaakceptowaniem regulaminu rajdu.
Uczestnicy rajdu mogą wraz z pakietem startowym zakupić losy na loterię fantową 50. BBBR – koszt 8 zł sztuka (regulamin loterii na stronie www.btcbb.pl).

Szczegóły informacje na stronie organizatora: www.btcbb.pl 
www.facebook.com/RodzinneRajdyRowerowe

opr. JacK