Projekty do BOBB 2021 najlepiej przez Internet

logo Budżet Obywatelski Bielska-Białej 2021 logo

O zgłaszanie projektów do Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej 2021 drogą elektroniczną apeluje Biuro Rady Miejskiej Urzędu Miejskiego. To apel w związku z epidemią koronawirusa COVID – 2019.

Skany formularzy zgłoszenia projektu do Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej 2021 są dostępne na stronie https://obywatelskibb.pl/index.html. Po wypełnieniu dokumenty należy przesłać na adres projekty@obywatelskibb.pl wraz z propozycjami projektów i listami poparcia (tylko projekty ogólnomiejskie), oświadczeniami i zgodami, jeśli są konieczne. Zamiast skanów można również przesłać zdjęcia wszystkich stron wypełnionego formularza zgłoszenia projektu wraz z listą poparcia projektu (tylko projekty ogólnomiejskie). Ważne jest jednak to, aby były to zdjęcia możliwie dobrej jakości, z których można odczytać wszystkie pola formularza i pozostałych dokumentów, a w przypadku projektów ogólnomiejskich - odczytać listę poparcia.

Dla mieszkańców, którzy preferują tradycyjny sposób zgłaszania projektów, uruchomiono dwa stanowiska wyposażone w urny. Znajdują się one w punktach konsultacyjnych – w holu Ratusza przy pl. Ratuszowym 1 i w Centrum Organizacji Pozarządowych przy pl. Opatrzności Bożej 18.

Wszelkie pytania w sprawie Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej 2021 można zgłaszać w godzinach pracy punktów konsultacyjnych wyłącznie za pomocą e-mail kontakt@obywatelskibb.pl oraz telefonicznie, dzwoniąc pod na nr tel. 33 4971489 lub 33 4971453 do Biura Rady Miejskiej oraz 33 4900790 do Centrum Organizacji Pozarządowych.

ek