Pożegnanie Dariusza Pegzy

Na zdjęciu Dariusz Pegza Dariusz Pegza, fot, archiwum BBOSiR

Odszedł Dariusz Pegza, pracownik Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Był zapalonym krótkofalowcem. Na łamach Magazynu Samorządowego W BIELSKU-BIAŁEJ kilkakrotnie pisaliśmy o jego wyprawach m.in. na Kretę czy do Gruzji, skąd z podobnymi mu zapaleńcami wysyłał sygnały, testując tego typu łączność w sytuacjach kryzysowych, jak trzęsienia ziemi czy powodzie.

Te wyprawy zawsze miały charytatywny charakter, krótkofalowcy zachęcali do udzielania wsparcia bielskiemu Szpitalowi Pediatrycznemu czy konkretnej potrzebującej osobie. Krótkofalowcy promowali także nasze miasto i region.

Na stronie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji czytamy: W piątek 8 października zmarł nagle nasz kolega Dariusz Pegza. Człowiek kochający życie i podróże, mający mnóstwo planów. Mąż, ojciec, lubiany i szanowany kolega, pracownik BBOSiR…
Msza Święta odbędzie się 16 października w kaplicy cmentarnej w Dąbrowie Górniczej (ul. 11 Listopada), następnie pożegnamy Darka na pobliskim cmentarzu, skąd wyruszy w swoją ostatnią niezaplanowaną podróż.

 

r

Na zdjęciu Dariusz Pegza

 

Na zdjęciu Dariusz Pegza