Najpiękniej ukwiecone miasto

Na zdjęciu ukwiecone miasto fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

3 sierpnia ruszyła 9. edycja plebiscytu Terra Flower Power, w którym polskie miasta rywalizują o tytuł najpiękniej ukwieconego. Do zdobycia – obok prestiżowego tytułu - są cenne nagrody i statuetka. Na tonące w kwiatach nasze miasto można głosować do 17 sierpnia.

Idea plebiscytu jest prosta – wyróżnić miejscowość, w której liczą się starania o komfort życia mieszkańców. Plebiscyt to szansa na scalanie lokalnej społeczności. Terra Flower Power wyłania i nagradza miasta, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Jest również podsumowaniem całego roku prac nad tym, by miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna. Do tej pory w konkursie wzięło udział już przeszło 500 miejscowości z całej Polski, a łącznie oddano dziesiątki tysięcy głosów! W poprzedniej edycji plebiscytu zwyciężył Śmigiel (1.160 głosów), drugie miejsce zajęła Września (1.071 głosów), a trzecie Grodzisk Mazowiecki (897 głosów). Kto wygra tym razem, przekonamy się niebawem!

Konkurs organizuje blog http://www.inspirowaninatura.pl/ oraz firma Terra Group. Plebiscyt rozpoczął się 1 lipca etapem zbierania fotograficznych zgłoszeń, teraz przez dwa tygodnie - od 3 do 17 sierpnia - odbywa się głosowanie. Miasto z największą liczbą głosów zdobędzie obsadzoną wieżę kwiatową, zdobywcy pozostałych miejsc na podium - donice XXL. Na autorów fotograficznych zgłoszeń czekają podwieszane doniczki. Nagrodą specjalną będzie prezentacja zwycięskiego miasta na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra na 2021 rok oraz prezentacja trzech najpiękniej ukwieconych miast w magazynie Lider Biznesu.

Głosujemy przez profil Inspirowaniu naturą na portalu Facebook: https://www.facebook.com/inspirowani/ Lubię to! pod zdjęciem reprezentującym miasto. W naszym przypadku będzie to:  https://www.facebook.com/inspirowani/photos/a.2662619867172033/2662623650504988/?type=3&theater
Więcej informacji na stronie:
https://inspirowaninatura.pl/ruszyl-9-plebiscyt-terra-flower-power-zglos-swoje-miasto-i-zawalcz-o-nagrody/

JacK