Kupić taniej bilet

Na zdjęciu bilet miesięczny Bilet miesięczny, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

Wykiwaj podwyżki z biletem miesięcznym i 30-dniowym - zachęca Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

- Rozpoczynamy kampanię promocyjną, która pokaże, dlaczego - korzystając z komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej - warto kupić bilet miesięczny lub 30-dniowy. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem Wykiwaj podwyżki z biletem miesięcznym i 30-dniowym – poprzez wymyślenie hasła reklamowego, które zachęci innych do kupowania biletów okresowych (miesięcznych i 30-dniowych) - informuje zastępca naczelnika Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej Szymon Oleksiuk. 
 
Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone oraz opublikowane na stronie Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz w materiałach informacyjnych. Do wygrania głośnik z technologią Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki i bilety miesięczne. Zgłoszenia można przesyłać w terminie od 31 stycznia 2021 r. do 14 lutego 2021 r. na adres: komunikacja.bielsko@gmail.com

Szczegóły konkursu, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu znajdują się znajdują się na stronie: 
https://komunikacja.um.bielsko.pl/index.php/2021/01/28/wykiwaj-podwyzki-z-biletem-miesiecznym-lub-30-dniowym/

Kampania promocyjna Wykiwaj podwyżki! jest organizowana przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej. Partnerem akcji jest Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej sp. z o.o.

opr. JacK 

 

na zdjęciu plakat informacyjny