Banialuka na dobranoc w Willi Sixta

Na zdjęciu Willa Sixta Willa Sixta, fot. Krzysztof Morcinek

Pogoda może pokrzyżować plany Teatru Lalek Banialuka, który organizuje czytanie performatywne utworu Urodziny w Nigdylandii Marty Guśniowskiej w ramach Dni Bielska-Białej 2022. Impreza zaplanowana pierwotnie w Ogrodzie Różanym Willi Sixta zostaje przeniesiona do budynku willi.

- Kierując się dobrem widzów, Teatr Lalek Banialuka informuje, że ze względu na utrzymujące się niekorzystne warunki atmosferyczne czytanie performatywne utworu Urodziny w Nigdylandii w reżyserii Agnieszki Błaszczak 28 sierpnia o godz. 18.00 zostaje przeniesione z Ogrodu Różanego Willi Sixta do Sali Rautowej Willi Sixta. Konieczność zmiany miejsca powoduje, że liczba osób uczestnicząca w wydarzeniu jest ograniczona. Dlatego prosimy o dokonanie rezerwacji nieodpłatnych wejściówek w Biurze Obsługi Widza Teatru Lalek Banialuka (mailowo: bow@baniauka.pl lub telefonicznie 33 815 09 15), najpóźniej do niedzieli, 28 sierpnia, do godziny 15.00 - poinformowała nas Banialuka.

28 sierpnia o godz. 18.00 w Sali Rautowej Willi Sixta aktorzy Teatru Lalek Banialuka z towarzyszeniem muzyki na żywo zaprezentują przystępny i zabawny tekst Marty Guśniowskiej, który w sposób niejednoznaczny ukazuje potrzebę akceptacji, miłości i przyjaźni. Utwór udowadnia, że warto walczyć z niedogodnościami, które stawia przed nami los, ponieważ nawet najtrudniejsze sytuacje można przezwyciężyć, by odnaleźć rodzinę i przyjaciół.

wag