50, 60, 65 lat wspólnego życia

Na zdjęciu Teresa i Jerzy Kaletowie Teresa i Jerzy Kaletowie, fot. Anna Bielak, USCBB

17 marca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej kolejne pary małżeńskie, które świętują jubileusze wspólnego życia, otrzymały gratulacje i Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Jubileuszowe gratulacje odebrali: Irena i Kazimierz Bagierowie, Małgorzata i Mieczysław Chojnowie, Izabela i Marian Cholerkowie, Jadwiga i Tadeusz Cholewkowie, Renata i Edward Filusiowie, Maria i Adam Jędrysiakowie, Teresa i Jerzy Kaletowie, Irena i Franciszek Kominkowie, Maria i Jan Kozikowie, Anna i Jan Majorowie, Stanisława i Henryk Makowscy, Jadwiga i Leszek Neubergowie, Jadwiga i Jan Pietrzakowie, Anna i Stefan Prochotowie, Janina Łakota-Pruhło i Jerzy Pruhło, Janina i Czesław Solichowie, Helena i StanisławSzutowie oraz Maria Połącarz-Wolny i Jerzy Wolny.

60 lat wspólnego życia obchodzili - Aniela i Oswald Kraiczkowie, Maria i Bronisław Gawlasowie, Danuta i Stanisław Poźniakowie. Natomiast jubileusz 65 lat małżeństwa świętowali - Romana i Eugeniusz Madejowie, Franciszka i Edward Stawowczykowie. 

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe w Bielsku-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada w ciągu najbliższego półrocza, mogą zgłaszać ten fakt do Urzędu Stanu Cywilnego osobiście lub telefonicznie pod nr 33 4701213, 33 4701211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

JacK