Pojaw się na targach pracy w ATH

Na zdjęciu stojący ludzie fot. organizator

Biuro Karier Akademii Techniczno-Humanistycznej zaprasza do udziału w 28. Targach Pracy, które odbędą się 23 listopada w godz. 10.00-14.00 w budynku L ATH na pierwszym piętrze. 

- To świetna okazja dla pracodawców do przybliżenia własnej oferty zatrudnienia czy stażu osobom zainteresowanym podjęciem pracy, ale też możliwość rozeznania przez zainteresowanych rynku pracy, porównania ofert, a także uzyskania informacji dotyczących zakładania własnej firmy – informują organizatorzy.

Dla firm targi są okazją do przedstawienia profilu działalności w środowisku akademickim oraz nawiązania współpracy z uczelnią i pozostałymi wystawcami, co może przyczynić się do pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Dla uczestników udział w targach jest bezpłatny. 
Uczelnia zapewnia: 
•    wynajem powierzchni targowej (stoisko 2 m x 2 m wyposażone w stolik, 3 rozkładane krzesła, gniazdo elektryczne, halogen, kosz na śmieci); 
•    informację o firmie/rekrutacjach w informatorze targowym; 
•    poczęstunek; 
•    promocję wydarzenia; 
•    bezpłatny wjazd na teren uczelni. 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod linkiem: /sites/default/files/Formularz_TP_23.11.2022.docx. Należy go przesłać wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty na adres: biurokarier@ath.bielsko.pl. Wszelkich informacji udziela Biuro Karier ATH pod nr tel. 33 8279419.

opr. JacK