Angielski Mistrz Wypracowań

Baner konkursu

Propozycję dla osób dobrze znających język angielski ma portal edukacyjny Dyktanda.pl. Platforma zorganizowała konkurs na wypracowanie z przygotowanych przez siebie tematów dotyczących gramatyki języka angielskiego. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne.

Zmagania uczestników konkursu Angielski Mistrz Wypracowań polegają na objaśnianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Wypracowania muszą zostać przygotowywane po polsku, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy, np. czasów, należy pisać po angielsku. Przewidziane tematy wypracowań to np. łatwe i trudne wyrazy, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować z dostępnej, obszernej listy, ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników. Dodatkowo przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zebranie danej liczby punktów.

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5 grudnia br.

Udział w nim może wziąć każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na uczestnictwo osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny.

źródło: zespół Dyktanda.pl
oprac. ek