Powiat na zdjęciach

baner

#zakochaj się w powiecie bielskim zachęca Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej i organizuje konkurs fotograficzny. Jego uczestnicy mają pokazać na fotografiach, z czym kojarzy się im powiat bielski, jakie budzi emocje, jakie są ich ulubione miejsce na tym terenie.

Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy fotografowie amatorzy – mieszkańcy powiatu i turyści, którzy odwiedzają ten teren – pasjonaci górskich wędrówek i zimowych aktywności sportowych.

- Hasło konkursu można potraktować dosłownie, ale też dowolnie je interpretować. Liczymy na nieoczywiste zdjęcia znanych miejsc, które nas zaskoczą. Mogą przedstawiać osoby zakochane w sobie lub w przyrodzie - mówi Magdalena Więzik z Biura ds. Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej.

Zasady konkursu są proste: należy zrobić ciekawe zdjęcie w plenerze w powiecie bielskim, a następnie wysłać je wraz z kartą zgłoszenia i zgodą na adres: turystyka@powiat.bielsko.pl

Każdy uczestnik może wysłać jedną pracę. Wcześniej warto przeczytać regulamin konkursu, który znajduje się na stronie internetowej powiatu pod adresem https://www.powiat.bielsko.pl/.

Na zdjęcia organizatorzy konkursu czekają do 14 lutego br. Jury wybierze trzy najlepsze fotografie, których autorzy otrzymają karty podarunkowe o wartości 100 zł, gadżety promocyjne powiatu bielskiego i dyplomy. Internauci zdecydują o przyznaniu nagrody publiczności. Zdjęcia będzie można zobaczyć i ocenić na fanpage'u powiatu na Facebooku od 15 do 18 lutego. Zwycięskie prace zostaną wykorzystane w materiałach promocyjnych powiatu bielskiego.

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej
oprac. ek