Pobiegnij gdzie chcesz

Plakat

Każdy może wziąć udział w wyjątkowym, bo wirtualnym, 6. Biegu Mikołajkowym z Nadzieją w Bielsku-Białej. Wystarczy pokonać dystans 6 km na dowolnie wybranej trasie. Wydarzenie organizuje Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja.

Rejestracja do udziału w biegu odbywa się pod adresem internetowym: https://bgtimesport.pl. Bieg należy odbyć w terminie 6-13 grudnia br. i udokumentować swoją aktywność - przesyłając do 14 grudnia do godz. 15.00 na adres fundacja@nadzieja.bielsko.pl zdjęcia lub print screen z aplikacji bądź z zegarka. Każdy biegacz otrzyma medal. Jak co roku, nagrody będą również czekały na biegające elfy, Mikołaje, renifery i inne zimowe postacie – ich zdjęcia również należy przesłać na adres fundacja@nadzieja.bielsko.pl.

Fundacja zaprasza do udziału małych – w wózkach i na własnych nóżkach - i dużych – zarówno tych, którzy biegają, jak i tych, którzy preferują spacer. Udział w zmaganiach jest bezpłatny. Bieg odbędzie się w ramach zadania 6. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją dofinansowanego ze środków budżetu miasta Bielsko-Biała.

Biegowi Mikołajkowemu towarzyszy akcja Biegamy Dobro. Fundacja zbiera herbaty owocowe, które przekaże wraz z kartkami świątecznymi podopiecznym domów pomocy społecznej. Dzieci nadesłały na ogłoszony przez fundację konkurs plastyczny Podaruj świąteczną kartkę blisko 800 prac i tyle też potrzeba herbat owocowych. Chodzi o to, aby wspólnie podarować seniorom odrobinę ciepła i świątecznej atmosfery. Herbaty należy dostarczyć do Klimczokówki przy ulicy Zapora 100, wejście od strony parkingu.

oprac. ek

plakat