Giełda płyt winylowych

Na zdjęciu płyty winylowe na stoisku fot. Galeria Sfera

Od klasyki po współczesną muzykę elektroniczną – w Galerii Sfera odbędzie się giełda płyt winylowych. Wydarzenie rozpocznie się 28 lutego i potrwa do 1 marca. Na miłośników muzyki czekać będzie kilkadziesiąt tysięcy krążków.

Trwająca od kilku lat moda na analogi angażuje coraz więcej osób, dlatego Galeria Sfera ponownie zaprasza na giełdę płyt winylowych. To będą 3 dni spotkań z pasjonatami muzyki w każdym wydaniu – klasycznym, elektronicznym, punkowym, rockowym, filmowym i wieloma innymi. Mieszkańcy Bielska-Białej mają okazję zdobyć swoje ulubione płyty winylowe, CD i kasety magnetofonowe. Poza współczesnymi propozycjami nie zabraknie również unikatowych, rzadko spotykanych krążków sprzed 50-60 lat.

Udział w wydarzeniu to okazja do zakupienia w okazyjnej cenie płyt polskich i zagranicznych artystów, a także szansa na poznanie historii muzyki zapisanej w projektach okładek. Na tegoroczną edycję giełdy została przygotowana bogata oferta krążków z twórczością czeskich i słowackich muzyków.

Giełda płyt winylowych odbędzie się na placu eventowym Galerii Sfera II (poziom 0 przy fontannie). Polscy i zagraniczni wystawcy będą czekać na wszystkich kolekcjonerów od 28 lutego do 1 marca w godz. 9.00-21.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

źródło: Galeria Sfera