Zatrzymaj kadr

Zdjęcie Beskidów

Jeszcze tylko do 3 września można zgłaszać swój udział w jubileuszowej XX edycji konkursu fotograficznego Beskidy w kadrze zatrzymane. Kategorie tematyczne konkursu to wspomnienie oraz flora i fauna. Zdjęcia powinny być wykonane na terenie Beskidu Małego, Śląskiego, Żywieckiego, miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Konkurs ma charakter otwarty i jest dostępny dla wszystkich fotografujących amatorsko. Prace konkursowe można składać do 3 września br. w Biurze Oddziału PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 9, 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem Konkurs fotograficzny lub wysłać pocztą. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej oraz na stronie http://przewodnicy.beskidy.pl/.

Organizatorami konkursu są: Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej oraz Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych im. Stefana Czerneleckiego działające przy Oddziale PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody rzeczowe, a najciekawsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na stronie http://przewodnicy.beskidy.pl/ w dziale konkursy.

oprac. ek

plakat