Wiosenna fotka z Bielska-Białej

Na zdjęciu kwitnące tulipany, w tle katedra świętego Mikołaja w Bielsku-Białej fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Propozycję dla fotografów amatorów ma Dom Kultury im. Jacka Lecha. Placówka zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu fotograficznego Wiosenna fotka z Bielska-Białej.

Celem jest zaprezentowanie miasta w wiosennej odsłonie. DK zachęca zatem do wiosennych spacerów z aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym w ręce. Konkurs jest pretekstem do poszukiwania pierwszych symptomów budzącej się do życia przyrody w mieście. Mogą wziąć w nim udział fotografowie amatorzy bez ograniczeń wiekowych.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 fotografie. Zgłoszone prace muszą przedstawiać element architektury miasta. W części opisowej na karcie zgłoszenie konieczne jest podanie szczegółowej lokalizacji miejsca, w którym zdjęcie zostało wykonane.

Zgłoszenia - fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać do 19 kwietnia br. na adres mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi 26 kwietnia o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Domu Kultury im. Jacka Lecha przy ul. Żywieckiej 302. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

W załączeniu regulamin konkursu i karat zgłoszeniowa.

 

plakat