TS Podbeskidzie znów górą!

Na zdjęciu dwóch zarodników podczas meczu sparingowego Podbeskidzie - FK Graficar fot. Jakub Ziemianin

Tym razem Górale po golach Jarocha, Bylińskiego i Marca pokonali pierwszego rywala podczas przygotowań na tureckich boiskach. Podbeskidzie było stroną dominującą i przez cały mecz prowadziło grę.

Już w pierwszej połowie Górale mogli wysoko prowadzić - skończyło się tylko na 1:0, po golu Bartosza Jarocha i asyście Marko Roginicia. W drugiej połowie w szeregach Górali nastąpiło sporo zmian - to jednak nie przeszkodziło zawodnikom Podbeskidzia w strzelaniu kolejnych bramek. Swojego debiutanckiego gola po świetnym podaniu Mateusza Marca zdobył Kamil Biliński, a sam Marzec wpisał się na listę strzelców na kilka minut przed końcem spotkania, ustalając wynik meczu na 3:0.

TS Podbeskidzie - FK Graficar 3:0 (Jaroch 30', Biliński 64', Marzec 85')

I połowa: R. Leszczyński - Jaroch, Komor, Osyra, Modelski - Danielak, Sopoćko, Hilbrycht, Rzuchowski, Sierpina - Roginić

II połowa: Polacek - Mroczko, Osyra, Bashlai, Gach - Danielak, Laskowski, Hilbrycht, Figiel, Marzec - Biliński. Zagrali też: Studnicki, Bieroński