Tenisistki z Bielska-Białej górą

Na zdjęciu stojący ludzie fot. organizator


Tenisistki z Bielska-Białej reprezentujące Zespół Szkół im. Juliana Tuwima zwyciężyły w finałach mistrzostw województwa śląskiego szkół ponadpodstawowych w tenisie stołowym, który odbył się w Bytomiu.

14 listopada w Bytomiu odbył się Finał Województwa Śląskiego Szkół Ponadpodstawowych w Tenisie Stołowym. W zawodach udział wzięło 8 trzyosobowych drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej grupie znalazły się dziewczęta z Bielska- Białej, Cieszyna, Katowic, Szczekocin i grały systemem każdy z każdym. 

Stolicę Podbeskidzia reprezentowały uczennice Zespołu Szkół im. Juliana Tuwima. Zawodniczki Tuwima wygrały swoją grupę po rozegraniu 10 meczów singlowych i 3 deblowych. Wygrana w półfinale 3:2 z uczennicami z Tarnowskich Gór otworzyła drogę do finału, kolejne zwycięstwo 3:2 nad Rudą Śląską pozwoliło cieszyć się z mistrzostwa. 

Oto skład drużyny Tuwima, która zwyciężyła w zawodach miejskich, rejonowych, półfinałowych i finałowych: Weronika Indeka, Laura Gruchała, Klaudia Folek, Justyna Antos. Opiekun drużyny: Anna Karkoszka.

Przed zawodniczkami kolejny etap - zawody ogólnopolskie. Trzymamy kciuki. 

opr. JacK

Na zdjęciu stojący ludzie