MMA ponownie pod Dębowcem

Na zdjęciu plakat zapowiadający impreze Plakat organizatora

Prestiżowa gala sportów walki federacji Celtic Gladiator odbędzie się 26 czerwca w hali pod Dębowcem. Kibice po raz pierwszy od wielu miesięcy będą mogli zobaczyć na żywo zawodników w akcji.

Premierowa edycja walk MMA w bielskiej hali pod Dębowcem odbyła się latem 2019 roku. Gala spotkała się wówczas z dużym zainteresowaniem publiczności, a blisko 1,5 tys. kibiców zasiadło na trybunach, by dopingować fighterów.
– Możliwość zaprezentowania się przed tak liczną publiką wspierającą nas była fajnym przeżyciem – zgodnie twierdzili reprezentanci Daas Berserkers Team Bielsko-Biała.

Wydarzenie zostało zaplanowane również na kolejny rok 2020, lecz na przeszkodzie w jego przeprowadzeniu stanęła pandemia. Teraz święto sportów walki powróci do Bielska-Białej w sobotę, 26 czerwca. W kwestii organizacji gali federacja zawarła stosowne porozumienie z miastem, to oznacza, że Celtic Gladiator w odsłonie nr 29. zagości pod Dębowcem.
– Kartę walk mamy w znacznym stopniu już skompletowaną. Podstawą było to, aby zapewnić kibicom jak największą dawkę emocji i rywalizacji na wysokim poziomie. Systematycznie będziemy ogłaszać kolejne nazwiska zawodników, którzy powalczą na czerwcowej gali – mówi prezes federacji Celtic Gladiator Albert Jarzębak.

Wiadomo już, że ponownie pojedynki stoczą u siebie reprezentanci wspomnianego bielskiego klubu - Daas Berserkers Team Bielsko-Biała – Paweł Szumlas, Remigiusz Rzemieniewski, Gabriel Goch, Adrian Grzelak i Radosław Tarnawa. W Bielsku-Białej powalczą również m.in. fighterzy Arrachion Olsztyn i Silesian Katowice.

Z początkiem czerwca ruszy sprzedaż wejściówek na galę w Bielsku-Białej. Szczegóły dostępne będą na stronie www.celticgladiator.com oraz profilu federacji na Facebooku.


opr. JacK