Akrobaci Startu w dobrej formie

Na zdjęciu akrobaci Klubu Sportowego Start Reprezentacja Klubu Sportowego Start na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Mikołowie, fot. KS Start

Bardzo dobrze spisali się bielscy akrobaci z Klubu Sportowego Start na rozegranych 10 października w Mikołowie Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz Zawodach o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Akrobatyki Sportowej. W klasie młodzieżowej w kategorii dwójek dziewcząt wygrały bielszczanki Anna Litwin i Maja Sobótka, brązowe medale zdobyły Suzanna Urban i Maria Siodłak.

Tuż za podium w klasie młodzieżowej w kategorii dwójek dziewcząt uplasowała się dwójka Anna Zdziennicka i Lilianna Urban, szóste były siostry Maja i Małgorzata Giller, siódme Hanna Białas i Kamila Dziobak. W konkurencji trójek dziewcząt srebrne medale zdobyły Suzanna Urban, Maria Siodłak i Anna Zdzienicka; a piąte miejsce zajęły Dziobak Kamila, Maja Melessa i Hanna Białas. W konkurencji dwójek chłopców w tej samej klasie zwyciężyli Sebastian Garbocz, Ksawery Oleksiak, Karol Kufel i Konrad Załoga. W klasie trzeciej w konkurencji dwójek dziewcząt piąte miejsce zajęły Aleksandra Glos i Blanka Malarz, zaś siódme były Oleksandra Kasatkina i Weronika Soszka. W konkurencji trójek siódme miejsce zajęły Oliwia Chachurska, Weronika Szoszka i Oleksandra Kasatkina.

Tak dobre wyniki sprawiły, że reprezentacja Klubu Sportowego Start Bielsko-Biała uplasował się na drugim miejscu punktacji drużynowej i zdobyła piękny pucharu.

opr. JacK