Złoci jubilaci

Na zdjęciu Stanisław i Grażyna Grabowscy Stanisław i Grażyna Grabowscy, fot. Anna Bielak

Tradycyjnie małżonkowie, którzy przeżyli wspólnie ze sobą 50 lat i więcej spotykali się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej, aby świętować swój jubileusz.

8 grudnia medale Za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez prezydenta RP odebrali - Zdzisława i Jerzy Cybulscy, Florentyna i Stanisław Dźwierzyńscy, Grażyna i Stanisław  Grabowscy, Władysława i Józef Greniowie, Halina i Czesław Greniowie, Halina i Jan Jagiełowie, Aleksandra i Karol Jurzakowie, Irena i Antoni Kolarczykowie, Jadwiga i Henryk Kowalczykowie, Jadwiga i Kazimierz Leśni, Urszula i Leszek Łuszczew, Aniela i Ryszard Miklarowie, Zofia i Czesław Nogowie, Maria i Władysław Paszkowie, Czesława i Wojciech Sajnogowie, Danuta i Leszek     Śliwowie, Maria i Władysław Warcholińscy, Janina i Józef  Urbankowie, Maria i Józef Żydaczewscy.
60-lecie wspólnego życia świętowali Józefa i Jan Pszonkowie oraz Janina i Marian Szewczykowie. Za wspólne przeżycie 65 lat życzenia odebrali Zofia i Władysław Biegunowie oraz Stanisława i Adam Węgrzynowie.

Kolejne spotkanie jubilatów w USC odbyło się 9 grudnia, przybyli na nie: Michalina i Janusz Andrzejewiczowie, Krystyna i Ryszard Brzeziccy, Teresa i Wiesław Chomowie, Krystyna i Józef Drewniakowie, Maria i Julian Dulakowie, Genowefa i Kazimierz Gąsiorkowie, Wiktoria i Jan Godulowie, Teresa i Zdzisław Katanowie, Danuta i Marian     Kiejdowie, Małgorzata i Józef Kowalczykowie, Elżbieta i Maciej Machowie, Barbara i Zdzisław Mielnikiewiczowie, Alina i Ryszard      Migdalscy, Genowefa i Lucjan Opałkowie, Halina i Jan Pinderowie, Krystyna i Emil Polańscy, Maria i Bogdan    Przybylscy, Janina i Andrzej Surówka, Janina i Władysław Szymańscy, Krystyna i Stanisław Wierzbowie, Grażyna i Władysław     Żaczkowie. 60 lat wspólnie przeżytych lat świętowali Elżbieta i Stanisław     Tomiczkowie, natomiast 65 lat - Ludmiła i Kazimierz Gilowscy, Helena i Marian Tronkowscy.

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada w ciągu najbliższego półrocza, mogą zgłaszać ten fakt do USC. Jubileusz można zgłosić osobiście lub telefonicznie pod nr 33 4701213, 33 4701211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu Za długoletnie pożycie małżeńskie.

JacK

Na zdjęciu jubilaci

 

Na zdjęciu jubilaci