Żegnamy Kazimierza Czaplę

Na zdjęciu Kazimierz Czapla Kazimierz Czapla, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

W holu Teatru Polskiego w Bielsku-Białej 26 i 27 sierpnia wyłożona zostanie księga kondolencyjna pamięci Kazimierza Czapli, do której będzie można wpisywać osobiste pożegnania znakomitego aktora TP, który odszedł 14 sierpnia.

Uprzejmie informujemy, że od czwartku 26 sierpnia br. w holu wejściowym Teatru Polskiego zostanie wyłożona księga kondolencyjna dedykowana pamięci Kazimierza Czapli. Wszystkich, którzy chcieliby oddać hołd Wybitnemu Artyście i podzielić się swoim wspomnieniem o Nim poprzez dokonanie wpisu, zapraszamy do odwiedzenia teatru w najbliższy czwartek i piątek w godz. od 12.00 do 18.00. Po wejściu do teatru prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego i stosowanie się do poleceń pracowników obsługi widza. O terminie ostatniego pożegnania naszego Drogiego Kolegi, powiadomimy Państwa, jak tylko znane będą szczegóły uroczystości – pisze Teatr Polski w Bielsku-Białej na swojej stronie internetowej.

Wspomnienie Kazimierza czapli na naszej stronie: Wszystko już zagrał... | Magazyn samorządowy w Bielsku-Białej (bielsko-biala.pl)