Zdrowe targi po raz 10.

Na zdjęciu stojący ludzie fot. Jacek Kachel Wydział Prasowy UM w BB

Konferencja pt. Zdrowie w zasięgu ręki, porady - zdrowotne i kulinarne, jak żyć i jak jeść, aby naszemu organizmowi nie szkodzić – to wszystko złożyło się na program 10. jubileuszowych Targów Zdrowej Żywności, Stylu życia i Ekorodziny, a także 2. Targów Produktów Konopnych EcoCanna, które odbywały się od 18 do 20 listopada w hali pod Dębowcem.


Przygotowana przez Biuro Promocji i Wystaw Astra impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem targowej publiczności, szczególnie osób będących zwolennikami zdrowego, ekologicznego stylu życia. W uroczystości otwarcia targów uczestniczyli zastępca prezydenta Bielska-Białej Adam Ruśniak i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Karol Markowski.
Swoje stoiska przygotowało ponad 250 wystawców, którzy prezentowali nie tylko zdrową żywność polskich wytwórców, ale także oryginalne specjały z Litwy, Bułgarii, Węgier, Maroka, Gruzji i Armenii. Można było zapoznać się i porównać z innymi naturalne produkty lecznicze, terapie dla wzmocnienia zdrowia i odporności, porady dietetyczne i zdrowotne; produkty dla ekodomu i ekorodziny.


Drugim elementem imprezy były Targi Produktów Konopnych Ekocanna. To wyjątkowa okazja do poznania, spróbowania wielu produktów wytwarzanych na bazie konopi. 


JacK 

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie

 

Na zdjęciu stojący ludzie