Wystaw się na targach seniorów

na zdjęciu seniorzy fot. Organizatorzy targów

Zaproszenie dla wszystkich seniorów, osób świadczących usługi dla seniorów, twórców ludowych, rękodzielników i rzemieślników oraz zielarzy. Na co? Chodzi o współtworzenie największego w województwie śląskim wydarzenia senioralnego – Silver Silesia.

Od 13 do 15 czerwca br. Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej wraz z województwem śląskim/Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Województwa Śląskiego w Katowicach, miastem Bielsko-Biała oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej w Warszawie organizuje Silesia Silver - targi senioralne. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Odbędzie się ono w Bielsku Białej w hali Dębowiec, przy ul. Karbowej 26.

Aby zgłosić się na targi, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem https://e-szkolenia.rops-katowice.pl/rekrutacja/ss/rekrutacja.php lub zgłosić swój udział drogą mailową: recepcja@silver-silesia.pl.
Bliższe informacje można znaleźć pod adresem: https://silver-silesia.pl/.

Bliższych informacji wystawcom chcącym wziąć udział w wydarzeniu udziela Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego: Sylwia Adamczyk – tel. 32 730 68 86 oraz Karolina Gałuszka – tel. 32 730 68 51.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej zaprasza seniorów również do aplikowania o granty senioralne, które można przeznaczyć m.in. na udział w jednym z wojewódzkich wydarzeń senioralnych - targach Silver Silesia, 13-15 czerwca br., Przeglądzie Twórczości Senioralnej Silver Scena, w trakcie Silver Silesii, Silver Run w Ożarowicach, 25 czerwca br. oraz Olimpiadzie Sportowej Uniwersytetów Trzeciego Wieku, 16-17 września br.

Szczegóły są na stronie internetowej: https://www.owes.bcp.org.pl/dzis-ruszyly-granty-senioralne-2022zachecamy-do-aplikowania.

oprac. ek

 

Na zdjęciu plakat imprezy