Wygraj nagrodę za zdjęcie kwiatów

Na zdjęciu wieże kwiatowe w Bielsku-Białej fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Jeszcze dobrze nie wybrzmiały echa wygranej Bielska-Białej w konkursie na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce w plebiscycie Terra Flower Power, a my już mamy dla mieszkańców kolejny kwiatowy konkurs. To inicjatywa o nazwie Ekspozycje kwiatowe Bielska-Białej 2021 organizowana przez Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Wystarczy zrobić zdjęcie jednej z kwiatowych ekspozycji i nadesłać je na konkurs.

Na prace czekamy do 31 sierpnia br. Należy je przesłać w formie elektronicznej na adres kp@um.bielsko-biala.pl. Wykonane na terenie Bielska-Białej zdjęcie ma przedstawiać ekspozycję kwiatową przygotowaną na zlecenie Wydziału Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Fotografia musi być wykonana w kolorze i przedstawiać np. wieżę kwiatową, donicę z kwiatami, skwer, łąkę kwiatową, ogród różany lub inną kompozycję kwiatową zlokalizowaną na terenie miasta.

W zgłoszeniu należy podać nazwę konkursu oraz imię i nazwisko osoby zgłaszającej, która posiada prawa autorskie do fotografii oraz lokalizację ekspozycji. Dodatkowych informacji udziela główny specjalista Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej Piotr Gibiec.

Konkurs jest skierowany do wszystkich osób nie zajmujących się fotografią zawodowo, udział w nim jest bezpłatny, a jeden autor może przesłać tylko jedną pracę.

Prace konkursowe oceni jury. W konkursie wyróżnionych zostanie maksymalnie 5 uczestników. Termin rozstrzygnięcia upłynie 4 września br. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody rzeczowe.

W załączniku regulamin konkursu i zgoda na przetwarzanie danych osobowych wraz z klauzulą informacyjną.

źródło: Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

oprac. ek