Wracają Targi Ekostyl 

Na zdjęciu stoiska targowe fot. archiwum Biura Promocji i Wystaw Astra

Po półtorarocznej przerwie powracają popularne bielskie targi. 19-20 czerwca w hali pod Dębowcem odbędą się 8. Targi Ekostyl 2021 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i EKOrodziny.

Jak informuje Barbara Kropka z Biura Promocji i Wystaw Astra, które jest organizatorem imprezy, oferta wystawców w skierowana będzie zarówno do profesjonalistów poszukujących kontaktów biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.

Na targach zaprezentuje się ponad 200 wystawców, będą to producenci zdrowej, ekologicznej żywności, ekokosmetyków i środków czystości, ekologicznych ubrań i produktów zero waste (zero odpadów), produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

- Pojawią się producenci i dystrybutorzy ekoproduktów nie tylko z Polski, ale również z Czech, Rumunii, Bułgarii, Azerbejdżanu, a także Litwy i Ukrainy – mówi Barbara Kropka.

W programie m.in.:
Strefa Kulinarna Polskiej Ekologii – dania kuchni polskiej z wykorzystaniem produktów ekologicznych, pokazy i degustacje;
Strefa Ekodom – prezentowane będą innowacyjne rozwiązania dla domu zdrowego i bezpiecznego, najnowsze techniki dla zapewnienia komfortu cieplnego i ograniczenia szkodliwego oddziaływania domu na środowisko naturalne;
wystawa edukacyjna zero waste - życie bez śmieci w praktyce;
wystawa praktycznych rozwiązań, czyli jak w życiu codziennym ograniczyć śmieci do minimum;
wykłady i prelekcje specjalistów i ekspertów na aktualne tematy;
ekoprzedszkole czyli profesjonalna opieka dla dzieci, dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie zwiedzić ekspozycję targów.

Targi w hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 będzie można odwiedzić 19-20 czerwca w godz. 10.00-19.00. Wstęp na targi oraz parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie hali będą bezpłatne.
Więcej informacji na: www.targiekostyl.pl

oprac. wag

 

Na zdjęciu plakat zapowiadający targi