Wiosenne targi eko

Na zdjęciu targi Ekostyl Targi Ekostyl, fot. Biuro Promocji i Wystaw Astra.

Ekotrendy – Zdrowej Żywności, Ekoproduktów, Rekreacji w Bielsku-Białej to nowe wiosenne wydarzenie organizowane 2-3 kwietnia w hali pod Dębowcem przez Biuro Promocji i Wystaw Astra promujące zdrowy, ekologiczny styl życia, a także dbałość o kondycję fizyczną. 

- Wydarzenie przygotowywane jest w oparciu o doświadczenia i kontakty nawiązane przy organizacji znanej i powszechnie lubianej imprezy targowej z 9 letnią tradycją - Targów Ekostyl. Aktualna, wiosenna oferta targów została poszerzona o propozycje spędzania czasu wolnego, aktywności fizycznej i sportowej – informuje Barbara Kropka z Biura Promocji i Wystaw Astra. - Na targach przygotowana zostanie specjalna przestrzeń Strefa Rekreacji i Wolnego Czasu, w ramach której będą eksponowane propozycje firm z branży rekreacji, sportu i turystyki – dodaje. 

Jak informują organizatorzy, w targach bierze udział ok.150 wystawców, poprzednie edycje odwiedzało 8 tys. gości. Aktualna, wiosenna oferta targów skierowana jest do świadomych osób dbających o zdrowie własne i swoich bliskich, a także do producentów i handlowców z branży - eko, rekreacyjnej i sportowej, zainteresowanych pozyskaniem nowych kontaktów biznesowych i klientów w dynamicznie rozwijającym się regionie transgranicznym.

Na targach pojawią się producenci żywności organicznej, ekokosmetyków i środków czystości. Prezentowane będą naturalne terapie dla zdrowia i urody, ekologiczna moda, a także produkty i usługi wspierające zgodny z naturą styl życia. Ponadto planowane są wykłady i prelekcje, warsztaty, porady specjalistów, degustacje i pokazy zdrowego gotowania.
- Warto skorzystać z możliwości poznania nowych ekoproduktów i trendów w branży eko. Jest to też okazja do oryginalnych, świątecznych zakupów – zaprasza B. Kropka.

Więcej informacji na stronie: http://targibielskie.pl/

oprac. wag

 

Na zdjęciu plakat targów