Wielkanocne autobusy

Na zdjęciu autobus fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Już za kilka dni najważniejsze święta dla wszystkich chrześcijan. Wielkanoc to okres nie tylko celebracji męki pańskiej, ale również czas spotkań rodzinnych, dlatego warto już dzisiaj zapoznać się z harmonogramem kursowania autobusów podczas Świąt Wielkanocnych, aby zaplanować dojazd do rodziny i przyjaciół.  

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że w od 28 marca do 2 kwietnia 2024 r., czyli w okresie Triduum Paschalnego, wprowadzone zostają ograniczenia w kursowaniu autobusów:
30 marca 2024 r. (Wielka Sobota) - autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty, wyłącznie do godziny 18.10 (odjazdy ostatnich kursów z przystanków początkowych będą realizowane o godz. 18.10);
31 marca 2024 r. (Wielkanoc) - autobusy linii dziennych będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w święta, to jest wyłącznie w godzinach od 9.45 do 18.00; autobusy linii nocnych N1 i N2 nie będą kursowały;
1 kwietnia 2024 r. (Poniedziałek Wielkanocny) - autobusy linii dziennych będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele, autobusy linii nocnych N1 i N2 wykonają wyłącznie kursy poranne, to jest o godz. 2.50 z przystanku Zajezdnia MZK oraz o godz. 3.25 z przystanków Wapienica Centrum/Hałcnów Kościół.

W dniach 28-29 marca oraz 2 kwietnia 2024 r. z uwagi na przerwę w zajęciach dydaktycznych w Szkole Podstawowej nr 28 im. gen. Józefa Kustronia zawieszone zostaje kursowanie linii D.

opr. JacK 

Poniżej w tabelce lista ostatnich kursów z przystanków początkowych 30 marca (Wielka Sobota).

Na zdjęciu plakat