Walentynki: dwa bilety w cenie jednego

na zdjęciu plakat walentynkowy

W parze taniej – przekonuje Kolej Linowa Szyndzielnia, która przygotowała specjalną ofertę na Walentynki. W środę 14 lutego zaprasza pary zakochanych lub przyszłych zakochanych i proponuje dwa bilety w cenie jednego!

- Kochani, mamy dla was niecodzienny pomysł na tegoroczne święto zakochanych. Walentynki w górach z dala od codziennego zabiegania i miejskiego zgiełku – tylko we dwoje. Zaskocz swoją drugą połowę i zaproś ją na romantyczną randkę w góry – proponuje KL Szyndzielnia prowadzona przez ZIAD S.A. - Zabierz w góry drugą najbliższą sercu osobę. A przy zakupie biletów w kasie na hasło: Walentynki otrzymasz dwa bilety w cenie jednego!

Oferta promocyjna ważna jest wyłącznie 14 lutego i dotyczy jedynie biletów normalnych. Ta oferta nie łączy się z innymi promocjami.
 
ZIAD S.A. proponuje na Walentynki skorzystanie z oferty Hotelu Szyndzielnia*** https://www.hotel-szyndzielnia.pl/walentynki-w-hotelu-szyndzielnia-w-bielsku-bialej/ oraz restauracji Dębowa – https://www.restauracja-debowa.pl/eventy-w-restauracji-debowej

Kolej Linowa Szyndzielnia kursuje codziennie -  w poniedziałki w godzinach 10.00-17.30, a od wtorku do soboty oraz w niedziele i święta w godz. 9.00-17.30.

r

 

Na zdjęciu plakat walentynkowy