Tu wracam, bo tęsknię

na zdjęciu baner akcji Tu wrcamam bo tęsknię fot. materiały prasowe Galerii Sfera

Mieszkanki Bielska-Białej: Ela, Hanna i Klaudia zostały twarzami najnowszej kampanii Galerii Sfera. W ten sposób centrum handlowe chce podziękować swoim klientom za okazanie emocjonalnego wsparcia i współpracę przy działaniach organizowanych w ostatnich tygodniach.
Kampania realizowana jest w ramach akcji #bielskorazem, którą Galeria SFERA rozpoczęła na swoim profilu na Facebooku, pytając mieszkańców, za czym tęsknią.
– Tęsknimy za wszystkimi atrakcjami dla dzieci, jakie oferuje Galeria Sfera. Gdy już minie trudny okres izolacji, z radością odwiedzimy lodziarnię i sklep z zabawkami – mówi Ela, jedna z bohaterek kampanii.
- Najbardziej brakuje mi życia tętniącego w Galerii Sfera – wyznaje Hanna.
- Brakuje mi spotkań przy kawie oraz Figloparku. Mam dwójkę dzieci, z którymi bardzo często tam chodziliśmy - dodaje Klaudia.
Ważnym elementem działań Galerii Sfera w ostatnich miesiącach był dialog z klientami na Facebooku. Tak powstała inicjatywa #bielskorazem, w której mieszkańcy miasta dzielili się swoimi emocjami; wspierali się wzajemnie; przesyłali zdjęcia, jak spędzają wolny czas; pisali, czego brakuje im najbardziej oraz co zrobią, kiedy centrum otworzy się ponownie. Moment pełnego otwarcia Galeria Sfera postanowiła również przeżywać ze swoimi klientami, zapraszając ich do udziału w niecodziennej kampanii, w której umieściła ich zdjęcia oraz wypowiedzi na swoich nośnikach.
– Cieszymy się, że Galeria Sfera może znowu funkcjonować, a bielszczanie odwiedzać swoje ulubione sklepy i lokale. W tym wyjątkowym czasie postanowiliśmy, że to właśnie nasi klienci staną się bohaterami kampanii na ponowne otwarcie naszej galerii. Chcemy przez nasze działania podkreślać, jak ważne jest dla nas miasto oraz jego mieszkańcy – mówi marketing manager Galerii Sfera Dagmara Gąsiorek.