O puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała

Na zdjęciu stojący człowiek fot. asp. sztab. Mateusz Pietrzyk, KM PSP Bielsko-Biała.

29 listopada w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej został rozegrany XII Turniej Służb Mundurowych w Piłkę Siatkową o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

Imprezę otworzył zastępca prezydenta miasta Piotr Kucia.
W turnieju uczestniczyło dziewięć zespołów, podzielonych na trzy grupy eliminacyjne. Zwycięzcy poszczególnych grup zmierzyli się w półfinale. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajął Zakład Karny w Cieszynie z Oddziałem Zewnętrznym w Bielsku-Białej. Miejsce drugie przypadło reprezentacji Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej. Na najniższym szczeblu podium turniej ukończyła drużyna Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. 
Na dalszych pozycjach uplasowały się drużyny Straży Miejskiej w Bielsku-Białej, Grupy Beskidzkiej GOPR, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie, 18 Bielskiego Batalionu Powietrznodesantowego, Wojskowego Centrum Rekrutacji w Bielsku-Białej i Bielskiego Pogotowia Ratunkowego. 


Zwycięzcy przyjęli gratulacje i puchary z rąk Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej bryg. Romana Marekwicy. 


opr. JacK 

Na zdjęciu stojący ludzie