MDK jest super!

Na zdjęciu festyn MDK Piknik rodzinny Miejskiego Domu kultury w Parku Słowackiego, fot. MDK

W kilkunastu placówkach Miejskiego Domu Kultury ruszyły zapisy na zajęcia w nowym roku kulturalnym 2021/2022. 

- Z początkiem nowego sezonu przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę skierowaną do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów – zarówno tych, którzy od dawna przychodzą do naszych domów kultury na zajęcia indywidualne lub spotkania w grupach oraz osób dopiero poszukujących czegoś ciekawego dla siebie bądź dla swojego dziecka - zapewnia dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej Zbigniew Hendzel. 

Dla ułatwienia najtrafniejszego wyboru zajęć oferowanych przez domy kultury szczegółowe informacje, np. o specyfice danej dziedziny twórczej, możliwościach rozwijania pasji i zainteresowań, zdobywania umiejętności i charakterystyce konkretnej grupy - zainteresowani mogą znaleźć w Internecie na stronie www.mdk.bielsko.pl i w profilach społecznościowych poszczególnych placówek oraz w specjalnie przygotowanych folderach ofertowych dedykowanych wybranemu domowi kultury. Informatory - dystrybuowane w placówkach - w sobotę, 4 września, będą również do dyspozycji uczestników festynu rodzinnego MDK jest super! organizowanego w Parku Słowackiego. Podczas imprezy dzieci i dorośli będą mogli przetestować szereg propozycji przygotowanych przez animatorów z domów kultury. Co ważne, kto zechce, będzie mógł od razu zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia.  

- U nas każdy może spełniać marzenia i choć przez chwilę albo na długie lata, poczuć się jak artysta-malarz, ceramik, tancerka, śpiewak, pianistka, aktor, baletnica, modelarz, szachista, majsterkowicz, projektant, gitarzysta, perkusistka, mały inżynier – zachęca Zbigniew Hendzel. – A to tylko niektóre punkty z morza propozycji. Instruktorzy Miejskiego Domu Kultury z bardzo dobrymi rezultatami pracują z dziećmi, a u dorosłych osób wyzwalają dziecięcą radość. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i o jak najszybsze zapisy, tak abyśmy już od początku września mogli wspólnie rozpocząć nową kulturalną przygodę – dodaje dyrektor MDK.

oprac. wag

Na zdjęciu plakat MDK