Kliknij w Bielsko-Białą

Na zdjęciu ukwiecony most na rzece Białej w Bielsku-Białej fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Konkurs dopiero ruszył, a Bielsko-Biała już objęło zdecydowane prowadzenie – mowa o plebiscycie Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. To 10., jubileuszowa, edycja plebiscytu, a my bronimy tego zaszczytnego tytułu.

Głosowanie ruszyło 1 sierpnia i potrwa do 19 sierpnia do godziny 18.00. Tuż po tej godzinie poznamy laureata plebiscytu. Aby Bielsku-Białej udało się obronić ubiegłoroczny tytuł najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce, potrzebne są kliknięcia lubię to - należy je zostawić dokładnie pod zdjęciem naszego miasta na facebookowym profilu Inspirowani Naturą pod linkiem https://www.facebook.com/inspirowani/photos/pcb.3635230309910979/3635181169915893.

W plebiscycie zwycięży miasto, które otrzyma najwięcej kliknięć. Już drugiego dnia głosowania Bielsko-Biała ma prawie 700 lajków i dziesiątki bardzo pozytywnych komentarzy. Ale nadal liczy się każdy głos i tylko pełna mobilizacja może dać nam zwycięstwo. Miasto z największą liczbą głosów zdobędzie nagrody z puli o łącznej wartości aż 16 tysięcy złotych i zaszczytny tytuł.

Bielsko-Biała zostało najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce w plebiscycie Terra Flower Power w ubiegłym roku. Zebraliśmy w sumie 4.030 głosów, a w nagrodę otrzymaliśmy obsadzoną wieżę kwiatową.
W weekend po otrzymaniu tytułu odbyło się piękne świętowanie z tej okazji. Rynek tonął w kwiatach, a wieczorem przygotowano na nim koncert z cyklu #DumnizBB, którego gwiazdą był zespół Łąki Łan.

Konkurs jest organizowany przez blog www.inspirowaninatura.pl oraz firmę Terra Group. Regulamin plebiscytu jest dostępny pod adresem https://inspirowaninatura.pl/plebiscyt2021/plebiscyt-2021-regulamin/

Emilia Klejmont