Dowody osobiste - utrudnienia

Na zdjęciu hol Wydziału Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości UM Hol Wydziału Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości UM, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

Prezydent Miasta informuje, że zgodnie z decyzją Departamentu Spraw Obywatelskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - w związku z wdrożeniem od 7 listopada br. rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców - w piątek, 5 listopada br. planowane jest zablokowanie dostępu do systemów informatycznych w zakresie obsługi dowodów osobistych.

W związku z tymi pracami w piątek, 5 listopada od godz. 11.00 oraz w sobotę, 6 listopada nie będzie możliwa obsługa mieszkańców w zakresie przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego oraz pozostałych czynności z obszaru dowodów osobistych.

Zachęcamy do złożenia wizyty w Urzędzie Miejskim w innym, dogodnym dla Państwa terminie. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości wyjaśnień udzielają pracownicy Wydziału Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości:
tel. 33/ 497-1-629
e-mail: wso@um.bielsko-biala.pl

Za zaistniałą sytuację, która wynika z przyczyn niezależnych od Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, przepraszamy.

r