Dobra atmosfera dla zdrowia

baner

Debata pod hasłem Dobra atmosfera dla zdrowia – czy istnieje realne zagrożenie chorobami wskutek postępującego ubóstwa energetycznego? odbędzie się 8 listopada w bielskim Ratuszu. Organizatorkami wydarzenia są senatorki Agnieszka Gorgoń-Komor i Joanna Sekuła. Aby wziąć w nim udział, trzeba się zapisać.

Zapisy odbywają się poprzez formularz pod adresem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeX6rvL57qtT6yy3oO5W_laigJFYi6qCb3AdbSaWhwCV7NKmQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 lub pod numerem telefonu 571 258 274. Ilość miejsc jest ograniczona.

8 listopada od 12.00 do 14.00 w sali sesyjnej bielskiego Ratusza specjaliści wypowiedzą się na temat problemu smogu i jego wpływu na zdrowie i życie.

Wydarzenie będzie podzielone na dwie części. Pierwszą z nich poprowadzi senatorka Agnieszka Gorgoń-Komor, a wezmą w niej udział kardiolog z Polsko-Amerykańskich Klinik Serca American Heart of Poland prof. Krzysztof Milewski, dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Techniczno-Humanistycznej dr hab. n. med. Rafał Bobiński, kardiolog z Katedry i Kliniki Kardiologii SUM, Zakładu Kardiologii Inwazyjnej Górnośląskiego Centrum Medycznego dr hab. n. med. Mariusz Skowerski, onkolog kliniczny, ordynator Kliniki Onkologii i Chemioterapii Klinicznej Beskidzkiego Centrum Onkologii w Bielsku-Białej dr n. med. Rafał Wiśniowski, kardiolog, ordynator Oddziału Kardiologii i Kardioonkologii BCO w Bielsku-Białej dr n. med. Klaudiusz Komor oraz pediatra lek. med. Łukasz Grzywacz.

W drugim panelu udział wezmą senatorki Agnieszka Gorgoń-Komor i Joanna Sekuła, przedstawiciel prezydenta miasta Bielska-Białej oraz przedstawiciele Alarmów Smogowych i Klubu Gaja.

Miasto Bielsko-Biała jest partnerem wydarzenia.

oprac. ek 

plakat